Sparta Stuurbocht Transp zwart HL/SP2/530 zwart 45171444
Stuurbocht Transp zwart HL/SP2/530 zwart 45171444
Beschikbaar via nabestelling
Artikelnummer: 45171444 Categorie: Sturen Merk: Sparta
  • Beschrijving
  • Aanvullende informatie
  • Beoordelingen (0)
Beschrijving
Stuurbocht Transport HL/Transp/SP2
Kleur; zwart
530mm
Sparta
1e montage diverse modellen, o.a. Mojo
Aanvullende informatie
Accu afneembaar
Nee
Barcode
Merk
Sparta
Leverstatus
Niet meer leverbaar
Lease bedrag
0,00
Gerelateerde producten
  • Bike Ribbon Stuurlint BR Cork Plus ROOD
  • Xlc Stuurhoes foam 2x40cm ‘leer’ p/paar Zwart
  • Bike Ribbon STUURLINT CORK PLUS BLAUW
  • Sram HANDVAT ATB 110MM STEL Zwart
Menu
  • Home
  • Fietsen
  • Gebruikte Fietsen
  • Kleding
  • Accessoires
  • Overigen
  • Verzekering
  • Nieuws
  • Contact
Informatie
  • Haal en brengservice
  • Werkplaats
  • Verzekering
  • Nieuws
  • Retourneren
  • Algemene voorwaarden
  • Privacybeleid
  • Reviewpolicy
Contactgegevens
Semmelweisstraat 1-A
6951 CS Dieren
info@fietsenenzo.com
Bekend bij PostNL
Openingstijden
Ma.      Gesloten
Di.        9:00 – 18:00 uur
Wo.      9:00 – 18:00 uur
Do.       9:00 – 18:00 uur
Vr.        9:00 – 18:00 uur
Za.       10:00 – 16:00 uur
Let op! Afwijkend;
Hemelvaartsdag
Do. 14 mei GESLOTEN
© Fietsen & zo | Webshop gemaakt door Cees & Co
  • Facebook
  • Mail
Xlc Stuurbocht 31.8 Comp Ergo 600mm alu-zwart(mat) 15′ 30mm 2501513300...3t STUUR ROTUNDO TEAM WORLDS RACE CB 31.8 420 WIT